Siłowniki hydrauliczne tłokowe

Wśród dostępnego w naszej ofercie osprzętu znajdują się również elementy wykonawcze implementowane w specjalistycznych układach napędowych (między innymi w ciężkich pojazdach przystosowanych do zadań specjalnych, jak maszyny budowlane – koparki, wywrotki i inne). Prezentowane w tej kategorii siłowniki hydrauliczne, nazywane również cylindrami, to silniki hydrostatyczne chętnie wybierane przez inżynierów, cieszące się ich zaufaniem oraz znakomicie sprawdzające się w swojej roli. W trakcie działania wytwarzają energię mechaniczną, korzystając z energii pochodzącej z cieczy roboczej znajdującej się pod ciśnieniem. W zachodzącym procesie energia ciśnienia cieczy jest przekształcana w energię niezbędną do wykonania ruchu posuwistego.

Każdy dostępny w ofercie siłownik hydrauliczny posiada liczne atuty, które są wynikiem odpowiedniego podejścia projektantów do kwestii konstrukcji oraz do kwestii materiałów, z których poszczególne elementy urządzeń są wykonywane. Sprawna, wyjątkowo wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenia te stosowane są do poruszania różnego rodzaju elementów. Na szeroką skalę wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie i przemyśle, a także w branży motoryzacyjnej. Możliwość wszechstronnego zastosowania sprawia, że siłowniki hydrauliczne są jednymi z najwydajniejszych i najbardziej popularnych silników służących do generowania mocy.

Firma Brydex jest cenionym na rynku producentem elementów wykonawczych. Oferowane przez nas cylindry jednotłoczyskowe, tłokowe i nurnikowe to zawsze siłowniki hydrauliczne z najwyższej półki. Ponieważ doskonale wiemy, ile zależy od precyzyjnego i dokładnego wykonania każdego detalu, skrupulatnie dbamy o staranne spasowanie wszystkich podzespołów. Dbamy też o różnorodność prezentowanych w katalogu silników hydrostatycznych, dlatego w sprzedaży dostępne są modele siłowników zdywersyfikowane pod względem rodzaju mocowania (ucho z łożyskiem przegubowym, ucho z tuleją stałą, kołnierz przedni, kołnierz tylni, zawiesie trzpieniowe, łapy lub inne typy mocowań). Produkujemy również wersje skrócone. Dostępne są także ucha do cylindrów hydraulicznych z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym.

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia – zakup oferowanych siłowników hydraulicznych to opłacalna inwestycja, która szybko się zwróci.

 

Zdjęcie Nazwa  
Siłownik BR CHT-UK(..)Z więcej
Siłownik BR CHT-UK(..)W więcej
Siłownik BR CHT-UT(..)Z więcej
Siłownik BR CHT-UT(..)W więcej
Siłownik BR CHT-KP(..)Z więcej
Siłownik BR CHT-KP(..)W więcej
Siłownik BR CHT-KT(..)Z więcej
Siłownik BR CHT-KT(..)W więcej
Siłownik BR CHT-T(..)Z więcej
Siłownik BR CHT-T(..)W więcej
Siłownik BR CHT-O(..)Z więcej
Siłownik BR CHT-O(..)W więcej
Siłownik BR CHT-Ł(..)Z więcej
Siłownik BR CHT-Ł(..)W więcej
Siłownik BR CHT2-Ł(..)Z więcej
Siłownik BR CHT2-Ł(..)W więcej
Siłownik BR CHTS-UK(..)Z więcej
Siłownik BR CHTS-UK(..)W więcej
Siłownik BR CHTS-UT(..)Z więcej
Siłownik BR CHTS-UT(..)W więcej